Diety

Jaké suplementy vám spolehlivě pomohou při nabírání svalové hmoty?

Nabírání svalové hmoty je velice obtížným procesem, se kterým se pojí spousta důležitých parametrů. V první řadě je pochopitelně potřeba zařadit takový trénink, který dokáže po svalové stránce organismus a dané partie poničit dostatečně na to, aby začaly svaly opětovně budovat silnější hmotu.

Vedle toho ale může být veškeré snažení ve fitness naprosto k ničemu, pokud rovnou se vším dohromady nedáme tělu dostatek důležitých makroživin a také pochopitelně veškeré nutné vitamíny a stopové prvky. Suplementace se v tomto ohledu může stát velice důležitou součástí budování svalové hmoty.

Ne vždycky stíháte plnohodnotné jídlo

Bohužel ne každý žije v ideálním světě, kdy po pořádné náloži ve fitness může odejít domů, dopřát si zasloužený odpočinek a opravdu vydatnou proteinovou stravu. Většinou to bohužel je tak, že musí lidé před prací či po práci do fitness a pak hned k dalším povinnostem. Jednou z nejlepších možností, jak v takovém případě nabrat dostatek proteinu, je syrovátkový whey protein. Whey protein je celkově výborný díky tomu, že jen minimální počet lidí má nějaký druh problémů s trávením nebo chutí tohoto druhu proteinu.

Ne každý ale proteinové nápoje pije, protože mají svoji typickou chuť, kterou většina označuje jako „moučnou“. Jenže naštěstí máme i spoustu jiných možností, jak přijímat proteiny z kvalitních zdrojů ve velké rychlosti. Jednou z oblíbených možností jsou proteinové tyčinky nebo také velice oblíbené a chutné FAST palačinky s vysokým obsahem proteinů a přidanou vlákninou s celou řadou důležitých vitamínů.

Pomozte co nejrychlejší regeneraci

Regenerace je základem pro to, aby vám mohly svaly růst a zesílit. Jenže pokud chceme opravdu aktivní plán s pravidelnými výsledky, tak je potřeba regenerací podpořit tréninkový proces ve spojení se správnou stravou. V regeneraci nám může pomoci celá řada suplementů, mezi kterými rozhodně můžeme ty nejlepší najít v řadě BCAA. QNT BCAA 8500 je jednou z těch nejlepších látek na trhu. Jedná se o kompletní spektrum aminokyselin podporujících regeneraci, které jsou ve své volné formě. Díky tomu se extrémně rychle uvolňují do organismu a pomohou tak víceméně okamžitě nastartovat regenerační proces.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button