Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Přírodní léčba

Jeden z nejlepších poskytovatelů domácí zdravotní péče

Domácí zdravotní péče je výborným způsobem stonání pro řadu diagnóz a pacientů. V podstatě se může jednat o všechny pacienty, kteří sice potřebují určitou zdravotní péči, ale nevyžadují nepřetržitou nemocniční péči. Není určena především seniorům, i když leckdy to tak vypadá. Je optimální pro pacienty v nejrůznějších poúrazových stavech nebo po onemocnění. Pacient může lépe prospívat ve svém domácím prostředí, a přitom čerpat i velmi pokročilé zdravotní služby. 

Jak ale vybrat tu správnou agenturu pro domácí zdravotní péči? Na co si dát pozor a na co se zaměřit? 

  • Aby byly zdravotní služby hrazeny ze zdravotního pojištění, musí domácí zdravotní péči předepsat ošetřující lékař a vybraná agentura musí mít smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta. 
  • Pobočka v dojezdové vzdálenosti. Zde záleží na závažnosti stavu pacienta a náročnosti péče o něj, ale zdravotní sestra nebo lékař by měli být v dojezdové vzdálenosti.
  • Pokud vybraná agentura zajistí všechny požadované zdravotní služby, je to pro pacienta jednodušší a příjemnější. Střídá se u něj méně lidí a papírování je také snazší, nehledě na to, že potom mají zdravotní sestry lepší přehled o tom, jaké služby konkrétní pacient čerpá. 

Leadrem v oblasti domácí zdravotní péče je agentura ProCare Medical. Tato agentura má sídlo v Praze, ale jejich pobočky naleznete nejen v Praze, ale také v Liberci, v Brandýse nad Labem, v Hradci Králové a nově také v Přibyslavi. Jejich krédem je to, aby co nejvíce pacientů mohlo stonat doma. Proto poskytují svým pacientům velmi široké portfolio služeb. Zajišťují tak i velmi náročné úkony jako je domácí umělá plicní ventilace , parenterální výživa, domácí fyzioterapie, ale i převozy plně vybavenými sanitkami. Ty využívají nejen hůře pohybliví pacienti, ale také ti, které nemá zrovna někdo z blízkých čas odvézt. Dopřejte si také špičkové služby, veškeré podrobnosti naleznete na webových stránkách www.procare.cz

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button