Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdravé recepty

Polyfenoly v olivovém oleji jsou velmi prospěšné pro vaše zdraví

Když se rozhodnete žít jinak a lépe, máte spoustu cest, které vedou k cíli. Nemusíte přitom dělat drastické změny, na které byste si dlouho přivykali. Někdy je síla v jednoduchosti, alespoň tedy zdánlivě. Zkuste začít s pár kapkami olivového oleje, suroviny pro vaření po italsku, která krásně voní, a ještě lépe chutná. Rozhodně neplatí staré známé rčení o tom, že co je zdravé, nepotěší vaše chuťové pohárky. Pokud jste někdy ochutnali jižní kuchyni, dobře víte, že olivy v nich mají důležitou roli. A když se inspirujete, můžete se už brzy cítit lépe!

Dopřejte si ochutnávku ze všech regionů

Španělsko, Itálie, Řecko a Chorvatsko. Olivový olej se pěstuje v řadě zemí světa a nedá se říci, že existuje univerzální doporučení. Chutnat vám mohou různé odrůdy, krajové speciality, zjednodušeně řečeno, je to prakticky stejné jako s tekutou révou! V kombinaci se zdravým životním stylem si olivy dobře rozumějí, a i když jde v podstatě o čistý tuk, dají se použít i tehdy, když vás oslovila nějaká dieta. Proč? Tuky mají různou podobu a ty nenasycené jsou v rozumné míře zdravé. Olivové tuky potlačí chutě na zakázané ovoce v podobě sladkostí, zasytí a nebudete mít chuť na nějakou tečku, dezert, jímž byste jednoduše pokazili odpolední návštěvu fitness.A nabízí se ještě jeden benefit. Určitě jste o nich už slyšeli, v souvislosti se zdravým životním stylem se jejich jméno skloňuje stále častěji. Polyfenoly jsou látkami, které jsou skvělou prevencí proti různým civilizačním chorobám. Přírodní látky, s nimiž do vašeho těla vstoupí bojovníci se záněty, škodlivými bakteriemi a cholesterolem. Ubrat sladké, pečivo z bílé mouky, a hlavně omezit celkové porce. Začít se hýbat, ale i zdravěji stolovat. Prémiový olivový olej může být střípkem do mozaiky jiného života, ke kterému jste se odhodlávali už dlouho a budete z něj jedině profitovat. Nahlédněte na olivum.cz a jistě si oblíbíte některou ze španělských nebo italských odrůd. Elegantní lahvička skrývá voňavé tajemství, stačí ji vlastně jenom otevřít!

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button