Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nezařazené

Při mytí rukou dodržujte správnou techniku

Mytí rukou patří mezi základní hygienický návyk, díky kterému předcházíme šíření různých nemocí. Aby byla tato ochrana účinná, tak je potřeba dodržovat techniku správného mytí rukou a používat kvalitní mycí prostředky. Vhodné jsou ekologické mycí prostředky, které poskytují kvalitní hygienu a jsou šetrné k pokožce.  

Co by mělo zahrnovat správné mytí rukou?

Techniku správného mytí rukou jsme se učili již na prvním stupni základní školy, avšak mnohdy jsme se ji nenaučili dobře a často také mytí rukou odbýváme. Správné mytí rukou by mělo trvat nejméně 30 vteřin a probíhat pod tekoucí vodou. Teplota vody by se pak měla pohybovat v rozmezí 30-40 °C. A také by nemělo být opomenuto sušení rukou, nejlépe papírovými ručníky. Díky tomu si zajistíte účinnou ochranu proti bakteriím.

Lavon tekuté mýdlo se postará o dokonalou čistotu vašich rukou

Při mytí rukou hraje důležitou roli i volba mycího prostředku. Vaše ruce v naprosté čistotě udrží Lavon tekuté mýdlo, které patří mezi kvalitní ekologické mycí prostředky. Navíc Lavon tekuté mýdlo se postará nejen o dokonalou čistotu vašich rukou, ale zajistí i jejich dezinfekci. Při mytí rukou tekutým mýdlem Lavon tak odstraníte všechny škodlivé viry a bakterie na vašich rukách. Tekutá mýdla také disponují skvělými vůněmi.

Jak na mytí rukou při cestování? 

Nejspíše to zná každý, že si chtěl někdy umýt ruce, ale nebylo jak, jelikož v blízkosti nebyla tekutá voda a mýdlo. Typickými příklady, kde k takové situaci dochází,  jsou výlety přírodou, nakupování či cestování veřejnou dopravou. Chcete-li tomu předejít, pak si pořiďte hygienický gel na ruce, který se rázem stane vaším oblíbeným parťákem během cestování. Díky hygienickému gelu si tak zajistíte dokonale čisté ruce během krátké chvíle.

Hygienický gel na ruce, Lavon tekuté mýdlo a řadu dalších produktů, které se postarají o čistotu vašich rukou, pořídíte na webu prostredkycistici.cz.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.
Back to top button