Zdravé recepty

Pro někoho je čaj obyčejným pitím k snídani

Pro jiného přímo kultovním nápojem. Důležité je však to, že se konzumuje po celém světě. Někdo si potrpí spíše na ovocné čaje, jiný dává přednost zeleným čajům, černým čajům nebo bylinným čajům.  Někdo si potrpí na bio čaje, jiný má raději instantní nápoje. Proti gustu žádný dišputát. Ať už upřednostňujete jakýkoliv druh čaje, o jeho prospěšnosti není pochyb. Možná ani netušíte, že čaj je druhým nejkonzumovanější nápojem na světě. Tím prvním je samozřejmě voda. A zatímco kávu si večer mnozí rozmyslí, ovocný nebo bylinný čaj si můžeme dopřát klidně i těsně před spaním.

Existuje spousta způsobů přípravy čaje

Abyste je mohli vyzkoušet, potřebujete nějaký kvalitní čaj vlastnit. Nejlépe se k němu – ve vynikající kvalitě a za rozumnou cenu – dostanete v eshopu gastroklub.cz. Vybírat můžete z celé plejády ovocných čajů, černých čajů, zelených čajů, bylinných čajů, bio čajů a ostatních čajů včetně instantních nápojů.

Nakupte více – utraťte méně

Mohlo by se zdát, že sortiment eshopu gastroklub.cz je zúžen pouze na čaje. Opak je však pravdou. Bohatý dárkový sortiment alkoholu, likéry pro bary a kavárny, sirupy s alkoholem i sirupy bez alkoholu, ročníkový alkohol, směsi na přípravu smoothies, třešně, cukry, infůze – to jsou pouze některé položky z bohaté nabídky tohoto internetového obchodu. Kromě uvedeného nabízí gastroklub.cz superpotraviny bio, trvanlivé potraviny, drogerii, dekorační předměty, potřeby pro bary kavárny a domácnosti. Až tedy budete vybírat mezi mnoha druhy čajů ten svůj nejoblíbenější, nezapomeňte navštívit také ostatní kategorie. A pokud plánujete nákup dárků, můžete zvolit konkrétní zboží z uvedeného sortimentu, nebo se rozhodnout pro darování dárkového poukazu. Pětistovka není málo, za 5000 toho však obdarovaný pořídí mnohem více, případně lepší kvalitu. Pokud se vám bude e-shop gastroklub.cz zamlouvat, pokud se rozhodnete v něm slušně utrácet, staňte se členy VIP klubu. Budete moci nakupovat více a utrácet méně.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button