Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bylinky

Sexuální libido můžete podpořit přírodní cestou

Asi každý si přeje podávat za dveřmi ložnice ty nejlepší výkony. Především mužům záleží na tom, aby se před svými sexuálními partnerkami vyšvihli nejen výkonem, ale také dovednostmi. Není se proto čemu divit, že neustále hledáme způsoby, jak sexuální život vylepšit a dodat mu ten správný říz. Sexuální libido přitom můžeme podpořit přírodní cestou.

Když není chuť…

Co si budeme povídat – pokud na milování není chuť ani nálada, těžko sami sebe donutíte k podání nějakých dech beroucích výkonů. Nízký apetit může trápit nejen vás, ale i vaší drahou polovičku. Naštěstí existuje hned několik bylinek, díky kterým můžete sexuální libido hravě podpořit a do intimních radovánek se opět vrhnout s elánem a chutí. Jaké bylinky jsou na podporu sexuálního libida tou nejlepší volbou?

Kotvičník nebo rozmarýn

Jednou z bylinek, na kterou se můžete spolehnout, je kotvičník zemní. Jednoletá rostlina, kterou poznáte podle drobných žlutých květů. Dokáže zvýšit hladinu testosteronu a estrogenu, mimo jiné u žen podporuje plodnost a dozrávání vajíček.

Další velmi šikovnou bylinkou je rozmarýn. Možná vás překvapí, že je skutečným životabudičem a pěstovat si ho přitom můžete v pohodlí vašeho domova. Často se doporučuje na posílení milostné touhy.

Bylinka ze Sibiře i ženský ženšen

Chcete-li udělat něco dobrého pro váš sexuální život, neměli byste se vyhýbat ani bylince pocházející až ze studené Sibiře. Znáte maralí kořen? Pokud ne, měli byste vědět, že stimuluje funkci pohlavních žláz a pomáhá proti neplodnosti. Skvěle funguje, když ji partneři užívají současně.

Opomenout určitě nesmíme ani děhel čínský neboli anděliku čínskou. Často se jí také říká ženský ženšen. Tahle bylinka v sobě obsahuje fytosteroly a působí hlavně na ženy.

Jak bylinky užívat?

Určitě vás zajímá, jak tyhle šikovné bylinky můžete užívat. Možností je samozřejmě hned několik. Přikláníme se k bylinnému výluhu získaného delším namočením konkrétní bylinky v alkoholu. Řeč je o tinktuře. Dneska už můžete v této podobě sehnat prakticky kteroukoliv bylinku. Výjimkou není ani kotvičník zemní tinktura, což je velmi šikovný doplněk stravy.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button