Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diety

Výjimečný čaj, který napomáhá nejen s hubnutím

Znáte puerh čaj? Výjimečný nápoj, na kterém si pochutnávali již čínští císaři, se může pyšnit opravdu dalekou historií. O jeho silné chuti i výrazném aroma se povídalo již 1700 let dozadu. Připravuje se dodatečnou oxidací z černého čaje a stejným způsobem se připravuje již několik dlouhých stovek let. Je proslulý především svými zdravotními účinky, ale stále častěji se o něm hovoří také ve spojitosti s hubnutím.

Co je čaj puerh?

Čínský čaj puerh se může pyšnit neodolatelnou chutí i vůní, kterou získává nejen pečlivým sběrem lístků, ale také kvalitním zpracováním. Poznáte ho podle typické tmavší barvy, pokud se louhuje delší dobu, má až temně černou barvu, která může připomínat barvu silné kávy.

Dalším poznávacím znamením je chuť. Ta vás mile překvapí svojí pestrostí, lišit se může na základě způsobu zpracování i samotné přípravy. Čím je puerh čaj starší, tím je lepší.

Proslulý čaj, který se pojí k hubnutí

Popularita čajů puerh roste raketovým tempem. Lidé tento čaj milují nejen pro to, jak skvěle chutná, ale i pro jeho zdravotní přínosy. Velmi často se čaje puerh skloňují s hubnutím a to je téma, které zajímá strašnou spoustu lidí. Většina z nás totiž není spokojená s tím, jak vypadá – nelíbí se jim váha, chtějí se zbavit nadbytečných kilogramů a hledají způsoby, jak svého cíle dosáhnout. Nabízí se otázka, jestli vám čaje puerh mohou s hubnutím skutečně pomoci. 

Jaké puerh čaje jsou vhodné, když chcete zhubnout?

I mezi puerh čaji jsou rozdíly. Existuje jich několik druhů a vás určitě zajímá, které z nich jsou vhodné právě tehdy, kdy je chcete využít jako pomocníky při hubnutí. Tehdy lze doporučit tmavý puerh čaj, který je asi nejznámějším. Dalším horkým kandidátem je zelený puerh čaj, který se pyšní ovocnou chutí s lehce medovými podtóny.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button