Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bylinky

Tyto 3 byliny podpoří vaše zdraví

Podpora obranyschopnosti organismu je bezpochyby velice důležitá, jelikož chrání naše tělo před škodlivými mikroorganismy. Avšak aby byla imunitní ochrana našeho těla účinná, tak je nezbytné ji pravidelně posilovat. Jeden z efektivních způsobů, jak dosáhnout posílení imunity, je využití přírodních bylin, které nabízejí mnoho prospěšných účinků pro celkové zdraví. A o jaké byliny se jedná?

Rakytník řešetlákový

Rakytník řešetlákový je středně vysoký keř s oranžovými bobulemi, jež disponuje vyšším obsahem vitamínu C než citrusové plody. Díky této vlastnosti přispívá k posílení imunitního systému, čímž zaujímá významné postavení v boji proti infekcím a onemocnění. Vedle vitamínu C obsahuje také další důležité živiny, jako je vitamín A, D, E a vitamíny skupiny B. Rakytník tak přispívá k podpoře celkové zdraví těla, napomáhá v případě únavy a stresu, zlepšuje trávení a přispívá k udržení zdravé pokožky.

Vilcacora

Vilcacora, známá též jako Una de gato nebo kočičí dráp, je peruánská bylina, která vyniká svými prospěšnými účinky pro imunitní systém. Především se využívá k posílení obranyschopnosti organismu, ale její přínosy nekončí pouze v této oblasti. Vilcacora může pomoct snižovat vysoký krevní tlak, dodat tělu potřebnou energii a napomoci v boji s civilizačními chorobami. Jedná se tak o skvělý přírodní doplněk k celkovému zdraví. Používání této byliny pro podporu imunity je velice snadné, jelikož si stačí udělat nálev z kůry.

Třapatka nachová

Třapatka nachová, známá jako echinacea purpurea, není pouze nádhernou rostlinou, díky čemuž bývá častou součástí květinových zahrad. Kromě toho má echinacea bohatou historii ve využití pro své léčivé vlastnosti. Třapatka nachová má totiž významný vliv na posilování imunity a celkovou obranyschopnost organismu. Tato bylina poskytuje účinnou prevenci proti nachlazení a podporuje optimální funkci dýchacího systému. Navíc se využívá k očistě organismu od těžkých kovů a rekonvalescenci po onemocnění.

Tyto byliny si můžete zakoupit v internetovém obchodě Herbavis.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button