Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Přírodní léčba

Jak můžete podpořit svoji imunitu v blížícím se chřipkovém období?

Bohužel se už za několik týdnů začne pomalu vytrácet příjemné letní počasí a budou namísto něj nastupovat dlouhé a táhlé měsíce chladnějších podmínek, dešťů a nepříjemného počasí. V tomto období je pro člověka celá řada věcí extrémně komplikovaná.

Na jedné straně lidé trpí dlouhodobým psychologickým úpadkem, protože je sychravé počasí nepříjemné i pro lidskou psychiku. Vedle toho je ale toto období naprosto ideální pro šířící se viry a bakterie, zatím co lidská imunita naopak dostává zabrat kvůli jejímu útlumu.

Vybavte se dostatek hygienických potřeb

Hygienické potřeby jsou v tomto období rozhodně jednou z věcí, které byste neměli podceňovat. A to především ty, které můžeme mít nejvíce u sebe. Typické hygienické potřeby pro každodenní užití jsou například velice oblíbené hygienické gely. Většinou drobné flaštičky s gelem na alkoholové bázi se vejdou i do drobné kapsy. Přitom při rozetření nemusíte mít sebemenší obavy z mokrých rukou. Díky alkoholovému základu totiž sám krém po vmasírování sám vyschne.

Mezi další hygienické potřeby, které byste neměli ve světle posledních měsíců rozhodně zanedbávat, patří bohužel i roušky jako takové. Ačkoliv už to vypadá, že se kolem kmenu koronavirů postupně zlepšila situace u nás i ve světě, tak stále COVID-19 tiše hrozí další nepříjemnou vlnou, která by mohla opět ovlivnit náš každodenní život. Proto je vždycky tou nejlepší volbou mít někde schované roušky nebo ideálně dokonce izolované respirátory, které můžete v případě opětovného propuknutí opět použít bez jakýchkoliv potíží.

Posilujte svoji imunitu také suplementací

Pro imunitu je jednou z nejlepších věcí především pestrá strava a dlouhý pravidelný spánek. Pokud dokážete tato kritéria splnit, tak máte celkem dost velkou šanci na vybudování kvalitní imunity. Další možností jsou ochranné nápoje. Jedná se o moderní trend v suplementaci nejen pro sportovce, ale i pro běžné lidi. Ochranné nápoje nejsou ve své podstatně nic jiného než kvalitní iontové nápoje, které dlouhodobě užívají sportovci. Složení je ale v tomto případě upraveno tak, aby nápoj ze všeho nejvíce stimuloval důležité složky a živiny podporující imunní systém.

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button