Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diety

Jak zhubnout 3 kg do léta? S Keto to dáte s přehledem

Jak zhubnout 3 kg do léta? S Keto to dáte s přehledem

Nedaří se vám shodit nadbytečná kila a toužíte po štíhlejší postavě do plavek? Poradíme vám, jak rychle zhubnout přebytečné kilogramy bez hladovění či pseudostravy v prášku, ale s plným žaludkem dobrého jídla. Do léta budete s kvalitní keto stravou klidně o 3 kg lehčí. 

Hubneme bez sacharidů, ale s tuky

Nízkosacharidová keto dieta se posledních pár let těší velké oblibě. Přestože pro mnohé představuje tato low carb dieta pouze stravu v prášku, pití koktejlů či pojídání chlebíků a sušenek bez chuti, málokdo tuší, že tělo dostaneme do stavu tzv. ketogeneze, která je základem keto diety, pomocí kvalitního jídelníčku založeném na zvýšeném množství tuku a omezení sacharidů. Vhodný jídelníček byste si mohli zvládnout připravit doma sami, pokud si pečlivě vše nastudujete, avšak žádný omyl se zde neodpouští. Jednodušší variantou je krabičková dieta s programem Keto


Princip hubnutí

„Funkční ketodieta, u níž je řízeně vyvolána nutriční ketóza, je postavena na specifickém rozložení živin, kdy nízký obsah sacharidů v jídelníčku způsobí, že si tělo začne brát energii ze sacharidů uložených v jádrech a následně z uloženého tuku. Zároveň musí být udržen optimální poměr mezi tuky a bílkovinami, kdy nadbytečné množství bílkovin může narušit docílenou ketogenezi,“ vysvětluje nutriční specialistka Mgr. Kateřina Šimková ze Zdravého stravování. Jídelníček na hubnutí s programem Keto od Zdravého stravování je sestaven vysokoškolsky vzdělaným nutričním týmem, který zaručí správné rozložení živin, zatímco o chuťovou stránku pokrmů se postará tým kreativních kuchařů. 

Udržujeme ketogenezi

Netrapte své tělo hladovkou či dietami, kterými ohrožujete své zdraví, a nakonec povedou k nežádoucímu jojo efektu, ale preferujte skutečné jídlo sestavené odborníky. Program Keto od Zdravého stravování si můžete zvolit ve variantách na 1 týden, 2 týdny, 3 týdny či celý měsíc. Stravu je možné si nastavit včetně víkendů či bez. Je však zapotřebí mít na mysli, že pokud si budete připravovat jídlo o víkendu svépomocí, musíte dodržovat rozložení živin low carb diety, aby nebyla narušena ketogeneze. Jakmile se jednou její proces přeruší, trvá několik dní, než se tělo do požadovaného stavu dostane zpět, a to nehovoříme o zhřešení ve formě dortíku. Pozor je třeba si dávat na ovesné vločky, brambory, rýži, kuskus, pečivo, červenou zeleninu a mnoho dalších surovin, které jsou doslova nabité sacharidy.  

Obsah obrázku jídlo, Kuchyně, zelenina, recept
Popis byl vytvořen automaticky

Zdravý jídelníček bez starostí

Krabičková dieta vám nabídne zdravě řízenou ketodietu v optimální energetické hodnotě a zároveň vás naučí pravidelnému stravování. Pochutnávat si budete například na zapečených vejcích se slaninou a goudou ke snídani, v dopolední svačince vás může čekat nášup oříšků, na oběd si smlsnete třeba na pečené kachně, jídelníček může pokračovat bílým jogurtem s olivami a vydařený den zakončíte s vepřovými souvlaki, tzatziki s tuřínovými hranolky. No řekněte sami, nezní vám takový jídelníček na hubnutí jako sen? Dopřejte si i v dietním režimu kvalitní stravu z přirozených potravin a nestresujte se syntetickou stravou z prášku. Krabičková dieta od Zdravého stravování vám zajistí kvalitní ketodietu, kdy balíčky s jídlem vám jsou dováženy až k domovním dveřím vždy den předem. Výhodou krabičkové diety je, že můžete pokračovat v některém z navazujících programů racionálního stravování již z tradičním rozložením živin, abyste si udrželi osvojené stravovací návyky, pravidelnost stravy a zabránily nežádoucímu jojo efektu. Zdravý jídelníček s železnou pravidelností vám zaručí, že si svou cílovou hmotnost udržíte, a to nejen po celé léto. 

MK Redakce

Přinášíme Vám tipy na recepty, popisy různých diet, ale také se zde dozvíte novinky ze světa bylinek, případně alternativní medicíny. Vše najdete na jednom místě a to zde.

Související články

Back to top button